سازمان تبلیغات اسلامی در سومین همکاری مشترک خود با کاربن در نظر دارد با برگزاری دوره کارآموزی در حوزه های مربوطه اقدام به پذیرش کارآموز کند.

شما میتوانید در بخش های مختلفی از دوره کارآموزی ثبت نام کرده و متناسب با هر بخشی که در آن پذیرفته میشوید، مهارت های تخصصی متفاوتی را فرا بگیرید، مهارتهایی که شما را آماده فعالیت حرفه‌ای میکند.

در ادامه با ما همراه باشید…

فرآیند دوره

تصمیم برای خاک صحنه خوردن

  • به دنبال یادگیری و سپس حرفه ای کار کردن هستید، با مطالعه توضیحات مربوط به دوره، تصمیم بگیرید یک دوره واقعی کاری رو در کنار حرفه ای تجربه کنید.

ثبت نام از طریق وبسایت

فرم ثبت نام دوره رو تکمیل کنید.

ارسال مصاحبه مکتوب دوره

برای اینکه متوجه بشیم این دوره برای شما مناسب هست یا نه یک سری سوال رو در قالب فرمی برای شما ارسال میکنیم که لازمه با صداقت و دقت کافی به اون سوالات پاسخ بدید.

ارزیابی و مصاحبه اولیه

بعد از بررسی مصاحبه مکتوب و رزومه شما، با توجه به امتیازی که شما از مراحل قبلی کسب کردید، در صورت اینکه دوره رو برای شما مناسب بدونیم، با شما تماس خواهیم گرفت.

مصاحبه نهایی در سازمان تبلیغات و پذیرش

  • کسانی که در مصاحبه اولیه کاربن پذیرفته میشن، برای پذیرش نهایی به سازمان تبلیغات معرفی میشن تا اونجا از بین افراد انتخاب کنن که چه فرد یا افرادی رو علاقه مند هستند که به عنوان کارآموز بپذیرن.

شروع دوره

  • دوره به صورت حضوری و در محل سازمان تبلیغات برگزار میشه. شما به عنوان کارآموز باید زمان بندی حضورتون رو با مسئول بخشی که در اون کارآموز شدید هماهنگ کنید و در روزها و ساعت های مشخص شده در سازمان تبلیغات حضور پیدا کنید.

آموزش و وظیفه سپاری

  • متناسب با سطح معلومات و توانمندیهای شما، وظایف کاری به شما سپرده میشه و بعد از انجام وظیفه نتایج کار شما مورد ارزیابی قرار میگیره و بازخوردهای لازم به شما داده میشه.

همراهی منتورها

  • در طول دوره منتورها که خیلی وقتها همون مدیران مجموعه هستند،مربی و مسئول سازمانی کارآموزی شما هستند و کنار شما هستند تا موارد حرفه ای رو یادبکیرید و به درستی پیش ببرید.

همراهی تسهیل‌گرها

تسهیلگر ها از مجموعه کاربن ،افرادی هستند که در طول دوره کنار شما هستند تا بتونین بهترین تجربه از کارآموزی رو داشته باشین.

دریافت گواهی پایان دوره

  • در این دوره اگر به طور منظم و کامل شرکت کرده باشید و امتیازات لازم رو کسب کرده باشید، کاربن به همراه سازمان تبلیغات برای شما گواهینامه شرکت در دوره رو صادر خواهد کرد.

شانسی برای ادامه همکاری

  • در صورتی که سازمان تبلیغات از کار شما راضی باشه، خیلی احتمال بالایی وجود داره که شما به عنوان همکاری جدید در سازمان تبلیغات مشغول به کار بشید.

عضویت در باشگاه کاربن

  • پس از اتمام موفقیت آمیز دوره، شما رو برای ورود به بازار کار و حرفه ای شدن همراهی میکنیم.

زمان بندی دوره

آخرین مهلت ثبت نام در سایت

۲۰ مهرماه ۱۴۰۰

ارزیابی و مصاحبه 

تا ۲۸ مهرماه ۱۴۰۰

اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان

تا ۳۰ مهرماه ۱۴۰۰

شروع دوره

۳ آبان ماه ۱۴۰۰

پایان دوره

۹ دی ماه ۱۴۰۰

ویژگی های حداقلی برای ورود به موقعیت های کارآموزی

برای ثبت نام در این دوره، شرایط و ویژگی های تخصصی زیر را در موقعیت های اعلام شده باید داشته باشید.

کارآموز اداره کل امور مالی

کارآموز اداره کل امور مجامع

کارآموز طراحی و توسعه نرم افزار

کارآموز شبکه و زیر ساخت

چه مهارت هایی را در هر موقعیت کسب میکنید؟ چه کارهایی انجام میدهید؟ ​

کارآموز اداره کل امور مالی

کارآموز اداره کل امور مجامع

کارآموز طراحی و توسعه نرم افزار

کارآموز شبکه و زیر ساخت

این دوره مناسب چه کسانی است؟

این دوره مناسب کسانی است که علاقه  به حوزه مالی و حسابداری و همینطور حوزه نرم افزار و شبکه و برنامه نویسی( و رشته های مرتبط) دارند. دانشجویان و افرادی که میخواهند از مسیر فعلی تخصصی خود فاصله بگیرند و مسیر تخصصی جدیدی را برای خود بسازند هم میتوانند مخاطبان این دوره باشند به شرطی که علاقه و انگیزه کافی برای کار سخت و خاک صحنه خوردن داشته باشند.

نمونه کارهای مشابه